Вісім нардепів жодного разу не проголосували за два місяці роботи – Комітет виборців України

Вісім народних депутатів жодного разу не проголосували за два місяці роботи Верховної Ради в цьому році.

Вісім нардепів жодного разу не проголосували за два місяці роботи - Комітет виборців України
11 Березня 2017 14:15Головне,Політика,Статті,Україна

Як повідомили УНІАН у прес-службі Комітет виборців України, серед них екс-радикал Андрій Артеменко, члени «Опозиційного блоку» Євген Бакулін та Дмитро Добкін, член «Народного фронту» Денис Дзензерський, позафракційні Павло Балога та Андрій Білецький, а також розшукувані українською владою Сергій Клюєв та Олександр Онищенко.

Крім того, ще 63 депутати взяли участь у менш ніж 10% голосувань. Із цих депутатів 22 є представниками «Опозиційного блоку», йдеться в повідомленні. «Такі результати свідчать про те, що «Опозиційний блок» побудував роботу в парламенті у форматі бойкоту. Депутати показово не голосують, привертаючи до себе увагу. До прикладу, лідер фракції Юрій Бойко за останні два місяці проголосував лише двічі. І це при тому, що він відвідав всі засідання Ради. Сергій Льовочкін проголосував один раз, Наталія Королевська – 4 рази, Вадим Рабінович – 3 рази із 481 можливих», – зазначив голова КВУ Олексій Кошель. Щодо інших лідерів фракцій, то, за даними КВУ, найвідповідальніше до голосувань ставилися очільники «Народного фронту» та «Блоку Петра Порошенка». Так, Максим Бурбак взяв участь у 77% голосувань, Ігор Гринів – 75%. Загалом лише два народні депутати (Віктор Пинзеник та Григорій Шверк) проголосували у 100% випадків. За період січня-лютого 2017 року відбулося 18 пленарних засідань Верховної Ради, на яких пройшло майже півтисячі голосувань (481). Раніше в КВУ назвали прізвища депутатів, які в цьому році пропустили всі засідання Верховної Ради.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.