Військовий прокурор Матіос відмовився прокоментувати доходи (відео)

Один з претендентів на посаду голови Державного бюро розслідувань (ДБР), головний військовий прокурор Анатолій Матіос не захотів пояснити журналістам походження майже 34 млн грн «дивідендів» від бізнесу його дружини.

Генпрокурор Матіос відмовився прокоментувати доходи
28 Листопада 2016 18:50Головне,Політика,Статті,Україна

Про це повідомляється на ресурсі відомого журналіста-розслідувача Дениса Бігуса «Bihus info», пише Страйк.

Зокрема, на питання, який бізнес приніс його родині таку суму, Матіос заявив: «Я не буду вам нічого пояснювати. Читайте декларацію, звертайтеся офіційно».

На запитання, куди родина вкладає зароблені дружиною мільйони, військовий прокурор заявив: «Я ж не питаюся, що ви сьогодні їли».

Як відомо, у декларації за 2015 рік Матіос вказав спільну із дружиною власність, дивіденди у сумі 10 млн грн від ПП «Поліекспо» та 24 млн грн дивідендів від ТОВ «Ампір». Засновником і бенефіціарним власником обох компаній є дружина Анатолія Матіоса Ірина Барах, з якою вони перебувають у шлюбі з 2014 року.

За словами військового прокурора, 4 годинники йому подарувала дружина.

Однак з декларації Матіоса випливає, що лише один з них – Vacheron Constantin вартістю 432 тис грн – подарований дружиною у 2015 році. Походження і дату набуття ще трьох (Rolex, Breguet, Ulysse Nardin) Матіос у декларації не вказав.

Річна зарплата Матіоса у ГПУ у 2015 році становила 411 тис грн., у 2014-му — 265 тис грн., у 2013-му — 203 тис грн.

Державне бюро розслідувань, яке прагне очолити Анатолій Матіос, – це новий правоохоронний орган, який розслідуватиме кримінальні провадження щодо злочинів, вчинених найвищими посадовими особами держави: прем’єр-міністром, міністрами, головами НБУ, Фонду держмайна, Антимонопольного комітету, директором НАБУ, генпрокурором, суддями, народними депутатами, членами ЦВК тощо.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.