Верховна Рада дозволила військовим переривати «безстрокові» контракти

Верховна Рада ухвалила зміни до закону про військовий обов’язок і військову службу, які, зокрема, дадуть змогу військовослужбовцям-контрактникам із «безстроковими» контрактами переукласти їх чи звільнитися.

FC2B3E50-DD8D-4999-BC8D-C2AF9A3E430B_w987_r1_s
13 Липня 2016 7:36Cуспільство,Головне,Статті

Ідеться про контракти, що були укладені під час дії нинішнього «особливого періоду» з формулюванням «на період до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію», що в умовах нинішньої необхідності військового протистояння агресії Росії на невизначений термін робило такі контракти фактично безстроковими, інформує Радіо Свобода.

Після набуття законом чинності військові з такими контрактами отримають право переукласти їх на термін іще в 6–12 місяців чи, в разі наявності вислуги не менш ніж 18 місяців на військовій службі, звільнитися.

За нині чинними формулюваннями закону, військовослужбовці з такими контрактами не мають права звільнятися з військової служби, поки триває «особливий період».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.