В Україні за допомоги США та Канади створять поліцейську академію

Про це сьогодні сказала голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе.

В Україні за допомоги США та Канади створять поліцейську академію
9 Вересня 2016 18:52Головне,Політика,Статті,Україна

Національна поліція України співпрацює з партнерами з Канади і США для створення поліцейської академії. Про це сьогодні сказала голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе під час заходу з підвищення кваліфікації операторів і диспетчерів служби «102» у Київському навчальному центрі підготовки поліцейських, повідомляє Український тиждень.

Крім того, наголосила голова Нацполіції, сьогодні вони запускають другу фазу реформування центру «102», що відображається на підготовці, перепідготовці і втіленні нових стандартів для працівників по всій Україні.

Деканоідзе констатувала, що є багато скарг від громадян через те, що вони не можуть додзвонитися, і скарги на те, коли поліцейські наряди приїжджають пізніше.

Голова Нацполіції наголосила, що друга фаза реформування системи «102» пов’язана з перепідготовкою кадрів, закупівлею нового обладнання і запровадженням єдиного стандарту.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.