В центрі уваги Україна: у Мюнхені стартує конференція з безпеки

У Мюнхені розпочинається конференція з безпеки, яка триватиме до 18 лютого.

В центрі уваги Україна: у Мюнхені стартує конференція з безпеки
16 Лютого 2018 10:44АТО,Головне,Політика,Статті,Україна

Як повідомляє Радіо Свобода, на порядку денному конференції головним чином буде обговорення конфліктів в Україні та Сирії, а також ядерні амбіції Північної Кореї.

Ще одним ключовим моментом конференції стане обговорення погіршених відносин між Росією і Заходом. Серед можливих обговорюваних викликів – співпраця в сфері оборони ЄС і НАТО, вплив технологій на демократію і ядерну безпеку.

Організатори заявили, що на порядку денному конференції особлива увага приділятиметься ролі Європейського союзу в світі, відносинам блоку з Москвою і Вашингтоном.

Президент України Петро Порошенко попередньо має намір виступити з промовою на конференції 16 лютого.

Очікується, що Мюнхенську конференцію з безпеки відвідають президенти та прем’єр-міністри близько 20 країн світу, а також близько 500 політиків та експертів з усього світу.

Мюнхенська конференція з безпеки – щорічна конференція, що проводиться в Мюнхені з 1962 року. Фінансується урядом Німеччини.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.