В окупованому Криму суд виніс вирок українському активісту Балуху

Українець зазначив політичний характер звинувачень проти нього.

В окупованому Криму суд виніс вирок українському активісту Балуху
4 Серпня 2017 14:26Головне,Крим,Політика,Статті,Україна

У п’ятницю, 4 серпня, Роздольненський суд окупованого Криму засудив українського активіста Володимира Балуха до 3 років і 7 місяців колонії загального режиму, а також зобов’язав виплатити штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Про це повідомляє Український тиждень з посиланням на Крим.Реаліі.

У підконтрольному Кремлю Роздольненському районному суді у справі українського активіста Володимира Балуха 1 серпня відбулися дебати сторін. Сам підсудний в суді зазначив політичний характер звинувачень проти нього.

На початку засідання прокурор запросив покарання для Балуха у вигляді позбавлення волі строком на 5 років і один місяць колонії загального режиму.

Як відомо, окупаційна влада Криму вже півроку незаконно утримує Балуха в СІЗО. 14 грудня 2016 року Балуху пред’явили звинувачення за статтею про незаконне придбання та зберігання боєприпасів.

12 грудня суд у Криму заарештував Володимира Балуха на 30 діб. Сторона звинувачення серед своїх доводів вказувала на те, що активіст «не здав свій український паспорт і не відмовився від громадянства України».

Балух на своєму будинку розмістив табличку з адресою «вул. Героїв Небесної сотні». Його вже затримували і залучали як до адміністративної, так і кримінальної відповідальності. Фермер раніше відмовлявся отримувати громадянство РФ, за що йому погрожували відібрати землю.

8 грудня 2016 року працівники ФСБ з’явилися з обшуками в село Серебрянка. Обшуки проводилися протягом чотирьох годин в будинках Балуха і його матері. Працівники ФСБ «знайшли» на даху будинку активіста патрони і динаміт, після чого Балуха затримали. Правозахисники повідомили, що є підстави вважати, що патрони були підкинуті під час обшуку з метою фальсифікації нової кримінальної справи проти активіста.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.