В ОБСЄ: Вбивство Шеремета не може залишатися нерозкритим

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір у річницю загибелі українського журналіста Павла Шеремета закликає владу України та усі держави-учасницв ОБСЄ зробити усе можливе, щоб покласти край безкарності за напади і вбивства журналістів.

В ОБСЄ: Вбивство Шеремета не може залишатися нерозкритим
20 Липня 2017 16:44Головне,Світ,Статті

Про це йдеться у коментарі Дезіра, поширеному прес-службою ОБСЄ, передає Інтерфакс-Україна.

«Смерть Шеремета нагадує нам про те, що безпека журналістів має бути пріоритетом в Україні і країнах ОБСЄ. Я закликаю владу захищати свободу засобів масової інформації, забезпечуючи ефективне розслідування і тим самим запобігаючи страху і самоцензурі. Цей злочин не може залишатися нерозкритим», – наголошується в коментарі.

Дезір був призначений представником ОБСЄ з питань свободи ЗМІ в липні 2017 року, змінивши Дуню М’ятович.

Як повідомлялося, 20 липня 2016 року о 7:45 в центрі Києва підірвали машину керівника «Української правди» Олени Притули, в якій перебував Шеремет.

Журналіст загинув на місці незабаром після вибуху. Слідчі заявили, що вважають пріоритетною версією вбивства Шеремета його журналістську діяльність в Україні та інших країнах.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.