В Міноборони на бронежилетах розікрали 30 млн грн, 5 особам оголошено підозру

У травні-жовтні 2014 року чиновники Міністерства оборони з порушенням податкового законодавства підписали ряд договорів на постачання бронежилетів і шоломів, протиправно перерахувавши комерційному підприємству понад 30 млн грн.

В Міноборони на бронежилетах розікрали 30 млн грн, 5 особам оголошено підозру
9 Вересня 2016 22:14Cуспільство,Головне,Кримінал,Статті

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, підписані договори стали підставою для незаконного перерахування підприємству з казначейського рахунку Міноборони 30,7 млн грн. Про це пише Ракурс.

На підставі зібраних доказів повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 367 (службова недбалість), ч. 3 ст. 425 (недбале ставлення до військової служби) Кримінального кодексу України, п’ятьом колишнім і нинішнім керівникам Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України.

Слідчі дії тривають.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.