Усунення наслідків урагану Харві в Техасі може перевищити $125 млрд

Для відновлення від тропічного шторму, який був викликаний ураганом Харві, штату Техас може знадобитися більше $125 млрд, заявив на прес-конференції губернатор штату Грег Еббот.

Усунення наслідків урагану Харві в Техасі може перевищити $125 млрд
31 Серпня 2017 18:27Головне,Світ,Статті

Про це пише НВ з посиланням на Reuters.

Він порівняв ситуацію зі спустошенням міста Новий Орлеан ураганом Катріна в 2005 році, на ліквідацію наслідків від якого влада виділила саме $125 млрд. На думку Еббота, на відновлення від Харві буде потрібно більше грошей через масштаби стихії.

Раніше повідомлялося, що Трамп вважає, що ліквідація збитків, нанесених ураганом Харві, потребуватиме рекордно великих коштів. Перед цим усунення наслідків урагану Харві оцінювали в $40 млрд.

Як повідомляє The New York Times з посиланням на місцеву владу, жертвами шторму стали щонайменше 38 людей. 32 тисячі людей були змушені тимчасово переселитися в організовані владою притулки. А Національна гвардія США повідомила про порятунок 8,5 тисячі осіб від початку шторму. Найближчим часом до Техасу направлять 24 тис. гвардійців для початку робіт по ліквідації шкоди.

Нагадаємо, в результаті найпотужнішого за 12 років урагану Харві в американському місті Корпус-Крісті (штат Техас, США) без електрики залишилися 155 тис. людей.

Жителів міста Кросбі евакуювали через загрозу вибуху на місцевому хімічному заводі компанії Arkema. Евакуація торкнулася місцевих жителів, чиї будинки розташовані в радіусі 2,4 кілометра від хімзаводу.

Також у зв’язку з рекордною повінню від урагану Харві влада міста Х’юстон ввела нічну комендантську годину, яка буде діяти з 22.00 до 5.00. Це робиться для того, щоб уникнути крадіжок у залишених мешканцями будинках.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.