Уряд затвердив перелік підприємств великої приватизації у 2018 році

Кабінет міністрів України затвердив перелік підприємств великої приватизації на 2018 рік.

Уряд затвердив перелік підприємств великої приватизації у 2018 році
11 Травня 2018 10:30Cуспільство,Головне,Статті

Це рішення вчора схвалили на засіданні уряду, пише Радіо Свобода.

До переліку великої великої приватизації включили 26 об’єктів, зокрема, «Центренерго», Одеський припортовий завод, Сумихімпром, Об’єднану гірничо-хімічну компанію, Завод Електроважмаш, Аграрний фонд, Державну продовольчу зернову корпорацію України та інші держпідприємства.

У січні Верховна Рада проголосувала за закон про приватизацію державного майна. Згідно з пояснювальною запискою до документа, метою законопроекту є «суттєве удосконалення, спрощення і скорочення процедур приватизації для досягнення високих темпів приватизації, прозорості та відкритості приватизаційного процесу, залучення широкого кола інвесторів до придбання державної власності».

До затвердженого Фондом державного майна переліку підприємств, які підлягають приватизації у 2018 році, входять майже 100 об’єктів. За словами голови ФДУ Віталія Трубарова, держава планує отримати від приватизації майже 22,5 мільярда гривень.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.