Уряд доповнив список об’єктів під приватизацію

Зокрема Кабмін пропонує приватизувати «Турбоатом», «Електроважмаш», ОГХК та ДПЗКУ.

Уряд доповнив список об’єктів під приватизацію
30 Серпня 2016 13:25Головне,Політика,Статті

Урядовий комітет з питань економічної, фінансової та правової політики змінив перелік об’єктів, які плануються до приватизації в 2016-2017 роках, пише Український тиждень. Про це повідомила перший заступник міністра економічного розвитку Юлія Ковалів на своїй сторінці у Facebook.

«Щойно урядовий комітет Степана Кубіва (економічна, фінансова та правова політика) підтримав внесення змін до постанови КМУ №271, які стосуються зміни переліку об’єктів, які плануються до приватизації в 2016-2017 роках», – написала вона.

«В попередній редакції постанови ми мали 306 компаній. 102 компанії належить виключити, як такі що вже були приватизовані, знаходяться в процесі ліквідації або знаходяться у зоні проведення АТО. Приватизувати їх немає можливості», – зазначила заступник міністра.

Крім того, за її словами, до переліку додатково були включені 126 компаній.

«Серед найбільших компаній, які урядовий комітет додатково схвалив до приватизації в 2016-2017 роках: ПАТ «Турбоатом», «Електроважмаш», «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», державна частка ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», – заявила Ковалів.

«Всього компаній, які очікуватимуть приватизації в 2016-2017 роках, буде 330. Очікуємо на схвалення уряду», – підсумувала вона.

Нагадаємо, 16 лютого депутати Верховної Ради ухвалили у другому читанні законопроект № 2319 а-д «Про внесення змін до деяких законів України (щодо уточнення деяких положень)», який стосується низки змін до правил приватизації в Україні. Рішення підтримали 252 народних депутати.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.