Ультраправі, які напали на соціальний центр у Львові, дружать з прокремлівськими неонацистами

Організації, які приймали участь в нападі в ніч з 6 на 7 листопада на Соціальний центр «Цитадель» і надалі підтримують зв’язки з прокремлівськими неонацистами із грецької партії «Золота зоря».

Ультраправі, які напали на соціальний центр у Львові, дружать з прокремлівськими неонацистами
10 Листопада 2016 18:44Головне,Львів,Політика,Статті,Україна

Про це свідчить акція, яку провела організація «Карпатська Січ», де були присутні представники київського ультраправого угрупування С14, а також ЦК «Азов».

На акції було розгорнуто банер в честь вбитих у Греції правих наркоторговців Гіоргоса Фунтуліса та Маноса Капілоноса, які мали відношення до «Золотої зорі». Також на банері присутня символіка «Золотої зорі» та напис українською та грецькою мовами «Пам’ятаємо, скорбимо, відімстимо!».

Для довідки: партія «Золота зоря» підтримала окупацію Криму з боку Російської Федерації та її представники є частими гостями на неофашистських з’їздах в Росії. Ця грецька відкрито неонацистська партія є однією з найбільш надійних союзниць Кремля та особисто Путіна в Європі, чого її очільники навіть не думають приховувати.

Треба зауважити, що дружба українських ультраправих та прокремлівських правих з різних кутків світу триває вже дуже давно і не раз українськими неонацистами проводились акції солідарності та підтримки в бік москволюбів. Чи присутнє тут фінансове заохочення наразі відповіді не має, але що ще може єднати правих в Україні з проросійськими організаціями – залишається загадкою.

Юстина Саровська, спеціально для Прометея.

Скріншоти з офіційного пабліка організації «Карпатська Січ» в соцмережі «ВКонтакте»

Скріншот з офіційного пабліка організації «Карпатська Січ»

Ультраправі, які напали на соціальний центр у Львові, дружать з прокремлівськими неонацистами

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.