Українців приголомшив «злиденний» СБУшник на розкішному авто

Доходи першого заступника голови СБУ Павла Демчини та його цивільної дружини Ольги Воловчук у кілька разів менші, ніж вартість автомобілів родини.

Українців приголомшив «злиденний» СБУшник на розкішному авто
8 Березня 2018 10:03Cуспільство,Головне,Культура,Статті

Про це йдеться в ухвалі Солом’янського райсуду Києва від 3 березня, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Українську правда.

Згідно з матеріалами суду, Демчина та його близькі володіють дороговартістними об’єктами рухомого та нерухомого майна.

Зокрема, співмешканка Демчини Воловчук володіє автомобілями Peugeot 508 2012 року випуску, Mazda CX-5 2014 року випуску, Land Rover Range Rover sport 2015 року випуску, Mercedes-benz V 250 2016 року випуску, сукупна орієнтовна вартість яких становить більше ніж 5 мільйонів гривень.

Крім того, Демчина має квартиру, а Воловчук земельну ділянку площею 0,2082 га.

«У той же час, відповідно до інформації, отриманої з Державної фіскальної служби, виплачений Воловик дохід в період з 1 квартал 1998 по 31.12.2016 становить всього 164 тисячі 331,17 гривні. За інформацією, отриманою від СБУ, сума грошового забезпечення Демчини в період з серпня 2009 по грудень 2016 року склала 1 мільйон 146 тисяч 906,29 гривень», – йдеться в матеріалах суду.

Зазначається, що автомобіль PEUGEOT 508 2012 року випуску був придбаний Воловчук 13.07.2013 в ТОВ «ВіДі Авеню».

19  жовтня 2017 року під час виїмки документів у цій компанії на підставі рішення суду були вилучені копії деяких документів. Однак детективам не вдалося отримати копії документів, що зберігаються в комп’ютерній програмі компанії.

У зв’язку з тим, що вказані речі і документи ТОВ «ВіДі Авеню» можуть бути доказами у кримінальному провадженні, детектив просив суд надати тимчасовий доступ до оригіналів необхідних документів ТОВ «ВіДі Авеню», якими підтверджується надання послуг цивільній дружині Демчини.

Суд задовольнив клопотання.

Як раніше повідомлялось, елітні будинки та автомобілі, великі суми готівки – вже звичний «набір» у електронних деклараціях українських прокурорів. Звичним є і запитання: звідки в українських високопосадовців кошти на придбання цього майна, адже зарплати у них відносно низькі.

Додамо, що електронне декларування майна дозволило журналістам та активістам нарешті побачити реальні статки українських чиновників. Як виявилося, не надто високі зарплати дозволили їм стати власниками елітного нерухомого та рухомого майна.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.