Українці обурені головною ялинкою країни

У п’ятницю, 8 грудня, на Софіївській площі у Київі почали прикрашати ялинку, яку спеціально зрубали на Івано-Франківщині. Але під час транспортування дерево дещо «погубило» свої гілки та трохи «полисіло».

Українці обурені головною ялинкою країни
11 Грудня 2017 23:05Головне,Мультимедіа

Головна новорічна ялинка країни отримала масу негативних коментарів та відгуків у соціальних мережах, пише Народна Правда.

Скажімо, народний депутат Борислав Береза, вражений виглядом «обскубаної» ялинки-2018 вирішив випити заспокійливого, аби привести до ладу нерви.

 

Утім, активістка Олена Семенова, яка супроводжувала ялинку з Прикарпаття, повідомила, що на Рівненщині в КрАз, який, власне, й віз ялинку, на великій швидкості влетіла фура, як «обчихрала» пів дерева.

Свідок ДТП зазначає, що ялинка пом’якшила удар, чим самим врятував 5 життів.

Нагадаємо, цінова політика на новорічні ялинки в 2017 році залишається в середньому на рівні минулого року. По Україні середня ціна на ялинки складає близько 60 гривень за погонний метр.

Нагадаємо,  Київська міська адміністрація підготувала та затвердила програму святкування Нового року на Різдва для жителів та гостей столиці.

Як відомо, урочисте засвічення вогнів головної ялинки країни  заплановане на 19 грудня —  День святого Миколая.

А  погода на Новий рік в Україні має бути по-справжньому зимовою. Так, очікується температура повітря на рівні від -5 до -7 градусів та сніг.

Зазначимо також, що в новорічну ніч громадський транспорт у Києві працюватиме за зміненими графіками. Його роботу  буде продовжено на три години.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.