Українці не вважають Порошенка і Гройсмана патріотами

Не є патріотами, на думку більшості громадян, і представники «Народного фронту» – Парубій та Турчинов.

Українці не вважають Порошенка і Гройсмана патріотами
17 Грудня 2016 14:24Головне,Політика,Статті,Україна

Більш ніж половина українців не вважають патріотами президента Петра Порошенка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та голову Верховної Ради Андрія Парубія.

Такими є результати опитування, яке проводилося Центром політичних та економічних досліджень імені Олександра Разумкова, передають Українські новини.

Зокрема, не вважає президента патріотом 51,3% громадян. Для 23,3% українців Порошенко є патріотом, 14,2% – вважають, що це залежить від ситуації, 11,2% – не змогли відповісти.

53,5% опитаних українців не вважають патріотом прем’єр-міністра. При цьому 19,3% громадян назвали Гройсмана патріотом, 15,3% зазначили, що це залежить від ситуації, 12% – не змогли відповісти.

На думку 53% населення, не є патріотом спікер парламенту. Натомість патріотом Парубія вважають 21,8% опитаних, 12,9% – сказали, що це залежить від ситуації, 12,3% – не змогли дати відповідь.

Крім того, 55,4% респондентів не вважають патріотом секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова, 17,1% – назвали його патріотом, 12,5% – вважають, що це залежить від ситуації, 15% – не змогли відповісти.

Нагадаємо, проведення дострокових виборів до Верховної Ради підтримують 49% українців, а перевиборів президента прагнуть 45% громадян.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.