Україна виконала ще одну вимогу ЄС для лібералізації візового режиму 

Генпрокурор України підписав угоду про співробітництво з Європейською організацією з питань юстиції.

Excellent images of flags for your business
28 Червня 2016 11:59Головне,Політика,Статті,Україна

Україна та Європейська організацією з питань юстиції підписали Угоду про співробітництво. Про таке повідомляє прес-служба Президента.

У рамках робочого візиту Президента Петра Порошенка до інституцій Європейського Союзу було підписано Угоду про співробітництво між Україною та Європейською організацією з питань юстиції (Євроюст). Документ скріпили підписами Генеральний прокурор Юрій Луцено та Президент Європейської організації з питань юстиції Мішель Конінкс.

«Укладення Угоди є одним із критеріїв Плану дій щодо лібералізації Євросоюзом візового режиму і відповідає намірам України та ЄС розвивати відносини у сфері юстиції та внутрішніх справ. Набрання чинності Угодою створить правову основу для використання Україною можливостей Євроюсту та передбачає реальне підвищення ефективності компетентних органів України та ЄС у розслідуванні і переслідуванні тяжких злочинів транснаціонального характеру, зокрема тероризму, незаконного обігу наркотиків, торгівлі людьми, корупції, кіберзлочинності, відмивання коштів, шахрайства та інших злочинів, учинених за участю транскордонних злочинних організацій», – йдеться у повідомленні.

Відомо, що співробітництво сторін здійснюватиметься шляхом створення спільних слідчих груп, оперативного обміну інформацією, координації дій з протидії транскордонній злочинності, сприяння збору доказів, проведення інших процесуальних дій та надання правової допомоги.

Джерело: 5-й канал.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.