Україна та Туреччина обговорили співпрацю у сфері оборони

Володимир Гройсман зустрівся з Міністром національної оборони Туреччини Ісметом Їлмазом

Безымянный
1 Червня 2016 13:10Головне

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч з Міністром національної оборони Туреччини Ісметом Їлмазом, в ході якої вони обговорили перспективи поглиблення співпраці країн, в тому числі у військово-технічних і торговельних сферах. Про це повідомляєУкраїнська правда.

За його словами Гройсмана, Туреччина є одним з головних партнерів України. Разом дві країни мають великий потенціал для розвитку взаємодії в різних секторах, зокрема в сферах економіки і енергетики. Також перспективним є співробітництво в оборонній сфері, що сприятиме підвищенню обороноздатності України, зазначив прем’єр-міністр.

«Моє повідомлення – поглиблюємо наші відносини, розширюємо торгівельний компонент, підходимо до підписання зони вільної торгівлі, і ми готові до подальшого поглиблення взаємодії у всіх сферах», – повідомив Гройсман.

Турецький міністр запевнив, що Туреччина продовжить підтримку України в досягненні нею миру і процвітання.

«Ми сприймаємо Україну як один з найважливіших партнерів у регіоні», – зазначив він.

Він повідомив, що обсяг торгівлі двох країн в минулому році досяг 4 млрд. доларів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.