Україна і Канада підписали угоду про вільну торгівлю

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд підписали угоду про зону вільної торгівлі між державами.

14133800_14133252_ukraine_canada
11 Липня 2016 16:14Cуспільство,Головне,Статті

Про це повідомляє Еспресо.TV.

«Підписання угоди – знакова подія, яка відкриває нові можливості для українсько бізнесу і покращує імідж України серед міжнародних інвесторів», – йдеться у заяві Мінекономрозвитку.

Угода України з Канадою є додатковим фактором включення нашої країни в глобальний ланцюг виробництва товарів з доданою вартістю.

Значна ємність ринку Канади та високий рівень споживання відкриває перспективи Україні для нарощування обсягів експорту та розвитку економічної співпраці.

У структурі експорту товарів з України до Канади традиційними товарами є неблагородні метали – 36 %; частини до рухомого складу – 12 %; машини, устаткування – 9 %; екстракти дубильні – 8 %; іграшки – 6 %; деревина – 5 %.

У 2016 році (за січень-квітень) найбільше зростання експорту спостерігалося по таким товарним групам, як: частини до рухомого складу – зросли на $3,5 млн. (торік у січні-квітні не експортувались); екстракти дубильні, жири та олії, одяг трикотажний.

Доля в українському експорті до Канади продукції з доданою вартістю складає близько 30 %. А експорт такої продукції, як частини рухомого складу у 2015 році (12 % від загального), збільшився у 3,9 рази.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.