У NASA виявили сім землеподібних планет у сузір’ї Водолія

Довкола карликової зорі Trappist-1 виявили три екзопланети у зоні, що може бути придатною для життя. Астрономи називають відкриту систему «найкращим шансом» на виявлення позаземного життя.

У NASA виявили сім землеподібних планет у сузір'ї Водолія
23 Лютого 2017 14:14Головне,Світ,Статті

Астрономи виявили сім аналогічних Землі за розміром планет, які обертаються довкола однієї зірки. Про відкриття екзопланет у сузір’ї Водолія на основі аналізу даних розташованого у Чилі бельгійського телескопу Trappist розповіли у середу, 22 лютого, представники Національного аерокосмічного агентства США (NASA) та команда дослідників.

Сім планет обертаються на відстані у 40 світових років від Землі довкола карликової, відносно прохолодної зірки Trappist-1, чия яскравість у 200 разів менша за Сонце, зазначає агенція AP. Три з них перебувають у зоні, де можлива наявність води, що є передумовою для життя. «Ця система – наразі наш найкращий шанс на виявлення (позаземного. – Ред.) життя», – сказав Бріс-Олів’є Деморі, професор Бернського університету.

View image on Twitter

Науковці планують вивчити їхні атмосфери, щоб зрозуміти, чи придатні кам’янисті, суходільні планети для життя. «Видовище було б прекрасним: будь-де на небі була б видна інша планета, можливо, вдвічі більша за Місяць», – зазначив представник команди дослідників, вчений з Кембриджського університету Аморі Тріо. Фахівці припускають, що на цих планетах постійні сутінки у червонуватих кольорах.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.