У Мін’юсті назвали найбільших боржників із зарплати в Україні

У рамках проведення кампанії з примусового стягнення заборгованості із виплати заробітної плати, яка стартувала 2 квітня, Міністерство юстиції створило антирейтинг підприємств-боржників з заробітної плати та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами.

У Мін'юсті назвали найбільших боржників із зарплати в Україні
3 Квітня 2018 18:26Cуспільство,Головне,Статті

Про це повідомляє прес-служба міністерства, пише Zaxid.net.

Очолює антирейтинг Харківське державне авіаційне виробниче підприємство, обсяг боргу працівникам якого становить 73,7 млн грн. Далі іде «Суднобудівний завод імені 61 комунара» в Миколаївській області (борг становить 30,3 млн). Замикає трійку найбільших боржників із зарплат харківський футбольний клуб «Металіст» (28,6 млн грн).

У п’ятірку найбільших боржників також увійшли ВАТ «Київсоюзшляхпроект» та ПРАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот»» в Луганській області, чий борг становить 17,6 і 15,2 млн грн відповідно.

Для збільшення натисніть на зображення

«Це ілюстрація того, що сьогодні мають місце грубі порушення підприємствами трудових прав людей. Міністерство юстиції вживатиме всіх заходів для ліквідації їх заборгованості перед своїми працівниками», – повідомили в Мінюсті і зазначили, що схожі антирейтинги будуть створені і опубліковані у всіх регіонах України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що суд оштрафував директорку заводу на Львівщині, що чотири місяці не платила зарплату працівникам.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.