У люті морози львівські дизельні потяги майже не опалюють

Пасажири у Львові бідкаються, що спершу мерзнуть на пероні, коли очікують на потяг, а вже потім – дорогою у вагоні. Температура у салонах місцевих дизелів підіймається щонайбільше до 15 градусів тепла.

У люті морози львівські дизельні потяги майже не опалюють
14 Січня 2017 10:56Cуспільство,Головне,Статті

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Пані Анна зі Львова до Ходорова їздить майже щодня. Щоб не замерзнути у холодному вагоні, жінці доводиться одягати на себе декілька теплих речей.

Дизельний потяг має п’ять ваготів. Найкомфортніше – у першому. Адже тепло сюди поширюється від локомотива, тому й пасажирів тут найбільше. Та чим далі від кабіни машиніста – тим менше людей.

Найхолодніше у вагонах зранку, коли потяг тільки вирушає з депо. Однак й під час пізніших рейсів нагріти пасажирські салони вдається щонайбільше до 15 градусів тепла.

Система опалення у дизельних поїздах працює винятково за рахунок двигуна. Тепле повітря з радіатора через вентиляційні шахти потрапляє до вагонів. Та що сильніший мороз, тим важче нагріти повітря.

Залізничники про проблему знають, та наразі зарадити їй не можуть. Мовляв, нічим замінити старі потяги.

«Вісімдесят три відсотки рухомого складу, а це 64 поїзди, уже відслужили свій нормативний термін – 20 років. Востаннє ці потяги ремонтували ще 4 роки тому», – прокоментував начальник Служби приміських пасажирських перевезень міста Львова Сергій Перерва.

Однак львівські залізничними обіцяють, що до наступної зими закуплять 6 нових дизельних поїздів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.