У Львові вимагали звільнити українських політв’язнів

Сьогодні у Львові в центрі міста пройшла акція в підтримку українських політв'язнів, які перебувають у Російській Федерації.

У Львові вимагали звільнити українських політв'язнів
10 Жовтня 2016 15:13Cуспільство,Головне,Статті

На акцію прийшли близько 20- ти активістів із вимогами звільнення українців із російських тюрм.
«Сьогодні в понеділок, 10 жовтня розпочалась сесія ПАРЄ, де готується резолюція в підтримку наших політв’язнів. Одночасно такі акції проходять в семи містах України», – розпочала дійство Ірина Юзик, організаторка акції.
Крім того, слово мали Сергій Большаков, активіст ГО Автономний Опір та друг незаконно затриманого російською владою Олександра Кольченка.
«Під час Майдану ми робили проукраїнські акції. На початку травня я поїхав з Криму, зрозумівши що там ми нічого не зробимо вже. Кольченко і Сенцов залишились там і їх взяли в полон. Зараз наша влада не робить жодних важливих кроків для звільнення моїх друзів. Все лягає на плечі активістів», – зазначив Большаков.
На акції всі небайдужі підписались під спільним листом із висловлюванням надії на швидку зустріч зі всіма незаконно захопленими Росією активістами.
Нагадаємо, що в російських тюрмах незаконно знаходяться близько 30-ти українських громадян. Цього року Україні вдалось звільнити лише 3-х політв’язнів – Юрія Солошенка, Геннадія Афанасьєва та Надію Савченко.

Катя Бенюк, спеціально для Прометея.

У Львові вимагали звільнити українських політв'язнів У Львові вимагали звільнити українських політв'язнів

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.