У Львові горів нічний клуб

14 людей доправлено до лікарень внаслідок пожежі у львівському розважальному центрі «МІ100», яка сталася близько 2-ї години проти ночі 27 листопада.

Про це повідомляє Громадське радіо з посиланням на Державну служба із надзвичайних ситуацій. Двоє постраждалих перебувають у реанімації у важкому стані. «Рятувальники, прибувши на місце події, виявили загорання на площі 50 кв.м.Оцінивши ситуацію, що виникла, було прийнято рішення про проведення негайної евакуації відвідувачів розважального центру. Загалом вогнеборці евакуювали 250 осіб. Ще 8 людей не могли самотужки покинути приміщення клубу. Фахівці ДСНС винесли їх із небезпечного середовища на свіже повітря та передали медикам. О 02:54 пожежу було локалізовано і о 03:51 повністю ліквідовано в складі 10 ланок газодимозахисної служби. Вогнем знищено меблі, устаткування, обладнання та оздоблення приміщення на площі 50 кв.м, пошкоджено устаткування, обладнання та оздоблення приміщення на площі 250 кв.м.», — йдеться в повідомленні відомства.
27 Листопада 2016 16:34Cуспільство,Головне,Кримінал,Статті

Про це повідомляє Громадське радіо з посиланням на Державну служба із надзвичайних ситуацій.

Двоє постраждалих перебувають у реанімації у важкому стані.

«Рятувальники, прибувши на місце події, виявили загорання на площі 50 кв.м.Оцінивши ситуацію, що виникла, було прийнято рішення про проведення негайної евакуації відвідувачів розважального центру. Загалом вогнеборці евакуювали 250 осіб.

Ще 8 людей не могли самотужки покинути приміщення клубу. Фахівці ДСНС винесли їх із небезпечного середовища на свіже повітря та передали медикам.

О 02:54 пожежу було локалізовано і о 03:51 повністю ліквідовано в складі 10 ланок газодимозахисної служби. Вогнем знищено меблі, устаткування, обладнання та оздоблення приміщення на площі 50 кв.м, пошкоджено устаткування, обладнання та оздоблення приміщення на площі 250 кв.м.», — йдеться в повідомленні відомства.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.