У Львові буде відновлена подача гарячої води

Сьогодні у Львові розпочинають роботи з відновлення подачі гарячої води.

22045-0
10 Червня 2016 14:53Головне,Новини

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», сьогодні розпочинають роботи з відновлення подачі гарячої води. Однак, мешканці Сихова, у зв’язку з заміною теплової мережі, отримають гаряче водопостачання з наступного тижня, інформує прес-служба ЛМР.

За словами тепловиків, сьогодні розпочинають з роботи з відновлення подачі гарячої води, а саме відновлюють роботу об’єктів теплопостачання, які були зупинені на час проведення гідравлічних випробувань. Про це повідомляє Львівська газета.

«Після гідравлічних випробувань було виявлено 83 великих пориви та більше 100 поривів менших розмірів. Це змусило відтермінувати час відновлення гарячого водопостачання. Сьогодні ми розпочинаємо роботи з відновлення подачі гарячої води в усі райони, які обслуговуємо, крім Сихова, де ще триває заміна магістральної теплової мережі в районі Верхнього Шувару.

Оскільки це великий обсяг робіт, адже одночасно тривають роботи в усіх районах, більша частина мешканців отримає гарячу воду завтра на ранок, частина може отримати вже сьогодні ввечері», – розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.