У «Київводоканалі» розповіли, на який час вистачить запасів хлору для знезараження води

Місто Київ на сьогодні в достатній кількості забезпечене хлором, повідомляють у «Київводоканалі».

У «Київводоканалі» розповіли, на який час вистачить запасів хлору для знезараження води
19 Липня 2018 14:18Cуспільство,Головне,Статті

Як повідомляє прес-служба компанії, запасу речовини вистачить на термін більше місяця, пише Радіо Свобода.

У «Київводоканалі» розглядають різні способи вирішення проблеми можливого дефіциту хлору – поставки речовини із-за кордону або альтернативні способи знезараження води.

Однак, як стверджують у компанії, перехід на нові системи потребує часу на впровадження та інвестицій.

«Київводоканал» для приготування питної води використовує воду з трьох джерел: Дніпра, Десни та артезіанських свердловин, вода з усіх цих джерел потребує знезараження.

У середині червня акціонерне товариство «Дніпроазот», яке виробляє рідкий хлор для знезараження питної води, попередило, що припиняє поставки і зупиняє виробництво рідкого хлору. На підприємстві, яке українські ЗМІ пов’язують з колом бізнес-інтересів бізнесмена Ігоря Коломойського, пояснили, що вимушені зупинити роботу через здорожчання природного газу, який є сировиною для виробництва і складає близько 80% у вартості продукції.

6 липня компанія «Київводоканал» заявила, що постачання питної води в Україні – під загрозою через зупинку «Дніпроазотом» виробництва рідкого хлору.

Згодом у «Дніпроазоті» повідомили, що готові відновити роботу, але за умови підвищення цін на продукцію.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.