У Києві розтрощили виставку про Майдан

Відомий український художник Давид Чичкан назвав свою виставку «Втрачені можливості».

У Києві розтрощили виставку про Майдан
8 Лютого 2017 10:49Cуспільство,Головне,Кримінал,Культура,Статті

Невідомі розтрощили виставку українського художника Давида Чичкана «Втрачені можливості», яка проходить у Центрі візуальної культури в Києві. Про це повідомили працівники Центру, пише Український тиждень.

Згідно з повідомленням, охоронець відкрив двері дівчині, а за нею всередину увірвалося близько 15 молодиків. Вони скрутили охоронця, побили й наказали не рухатися. Після цього нападники потрощили стіни, розмалювали їх надписами, забрали частину робіт, а також намагалися увірватися до кімнати, де сиділи працівники Центру. Напад тривав трохи більше 5 хвилин, після чого зловмисники втекли. Працівники чули, що нападники вигукували гасла російською мовою. Також вони обмалювали стіни надписами «Слава Україні!», «Слуги Москви», «Сепари» тощо.

Наразі на місці події працює Національна поліція. За словами працівників Центру, правоохоронці прибули за півгодини, хоча їх попереджали про можливі інциденти протягом всього дня.

Так, 4 лютого на Центр візуальної культури вже відбувався напад після того, як виставку робіт Чичкана закрили через погрозу з боку праворадикалів.

Художник Давид Чичкан був активним учасником протестів на Майдані. Він сповідує анархістські погляди і вважає, що за результатами революції Україна не досягла бажаної мети. Свої висновки з революції Майдану він втілив у серії робіт, екскурсія якими мала початися з 4 лютого.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.