У Києві проходить Марш рівності

У Києві почався «Марш рівності» – за словами організаторів, це мирна хода на підтримку ідей особистої та суспільної безпеки, прав людини та проти дискримінації.

0,,18499827_303,00
12 Червня 2016 12:49Cуспільство,Головне,Статті

Захід відбувається в рамках п’ятого міжнародного форуму ЛГБТІ «Київ-прайд 2016», що триває в Києві з 6 до 13 червня 2016 року, пише українська редакція Радіо Свобода.

Марш відбувається під посиленою охороною правоохоронців. Керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе раніше заявляла, що під час цьогорічного маршу до охорони громадського порядку буде залучено 6 тисяч правоохоронців.

На цей час, за повідомленням кореспондента Радіо Свобода, затримали двох людей, які провокували учасників маршу на конфлікт.

Проведення таких маршів у Києві часто супроводжується сутичками, зокрема, торік унаслідок сутички під час такої акції потерпіли 3 правоохоронці.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.