У Калинівці продовжують боротися з наслідками вибухів

У Калинівці тривають заходи по ліквідації наслідків вибухів боєприпасів на артилерійських складах.

У Калинівці продовжують боротися з наслідками вибухів
28 Вересня 2017 14:46Головне,Мультимедіа

За повідомленням Державної служби з надзвичайних ситуацій, станом на 20.00 евакуйовано 30 000 чоловік. Евакуація продовжується.  Члени громадських організацій обходять приватні житлові будинки, щоб допомогти з евакуацією дітям, людям похилого віку та інвалідам. Про це пише 7 Днів.

Евакуйовані отримують гарячу їжу та медичну допомогу.

Наразі інформації про загиблих не надходило. Внаслідок вибуху постраждали двоє осіб, їх госпіталізували.

Комісією з питань ТЕБ НС прийнято рішення про призупинення навчання в дошкільних і освітніх установах, розташованих у зоні можливого ураження.

З метою недопущення розповсюдження лісової пожежі рішенням Голови ДСНС залучено два пожежні літаки ДСНС АН-32П.

Станом на 20:00 авіацією ДСНС здійснено 16 скидів води на осередки пожежі, де знижена небезпека.

Рятувальникам вдалося ліквідувати загоряння 6 будівель, які виникли через влучення боєприпасів. Ведеться контроль протипожежного стану населених пунктів у зоні лиха.

У зоні надзвичайної ситуації заборонено рух усіх видів транспорту та відключено лінії електропередач лінії електропередач Калинівка-УкрФлора і Калинівка-Лаврівка та газопостачання (с. Дорожнє, с. Медвідка, с. Лаврівка).

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації загалом залучено понад 2 тис. осіб (рятувальники, поліцейські, нацгвардійці, військові, співробітники СБУ, МОЗ та «Укрзалізниці») та 345 од. техніки (у тому числі пожежні літаки, Єврокоптер, танки, вертольоти і потяги)

вибух5

вибух4

вибух3

вибух2

вибух1

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.