Турчинов відкрив Центр реагування на кіберзагрози

Центр виявлятиме кіберзагрози на ранніх стадіях їх виникнення.

Турчинов відкрив Центр реагування на кіберзагрози
2 Лютого 2018 14:50АТО,Головне,Політика,Статті,Україна

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов відкрив Центр реагування на кіберзагрози (Cyber Threat Response Centre, CRC). Про це повідомляє Hromadske.

«Центр, який побудований в Україні, буде співпрацювати з аналогічними центрами країн НАТО. Взаємодіючи з ними, значно покращиться якість реагування на кіберінциденти, за рахунок обміну інформації, підтягування потужних обчислювальних машин і ресурсів. Все це дає можливість і інформувати наших колег і використовувати від них інформацію в онлайн-режимі», – заявив Турчинов.

Згідно з повідомленням, Центр виявлятиме кіберзагрози на ранніх стадіях їх виникнення.

«Центр, який ми відкрили, виявляє на ранніх стадіях проблему. Раніше як ми діяли, – пішла кібератака, розпочалась агресія і вже, коли відбулось зараження багатьох інформресурсів, – після цього починали діяти підрозділи, які забезпечують кібербезпеку», –   заявляє Турчинов.

CRC – це технічна платформа взаємодії основних суб’єктів забезпечення кібербезпеки (Держспецзв’язку, СБУ, Нацполіції).

Раніше повідомлялось, що на Всесвітньому економічному форумі (ВЕФ) у швейцарському Давосі анонсували створення Глобального центру кібербезпеки.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.