Трюдо розказав, що думає про миротворців в Україні

Миротворці на Донбасі мали б великі шанси на припинення насильства - Трюдо.

Трюдо розказав, що думає про миротворців в Україні
23 Вересня 2017 22:39Головне,Світ,Статті

Миротворча місія ООН на Сході України мала б великі шанси на припинення насильства. Таку думку після зустрічі із президентом України висловив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, повідомляє «Укрінформ».

«В українській ситуації точно є великий потенціал для миротворців. Ми з нетерпінням очікуємо на дискусії протягом наступних тижнів та місяців щодо того, як досягти деескалації цієї ситуації, припинити насильство та дати можливість людям жити мирним та безпечним життям з дотриманням принципів міжнародного права, які Росія порушила своїми незаконними діями», – сказав Трюдо.

Він додав, що Канада активно переглядає свою роль у миротворчості і шукає способи бути максимально корисною світу. «Канада глибоко вірить у систему миротворчості ООН. Ми пообіцяли збільшити нашу роль у миротворчості і зараз шукаємо як принести найбільшу користь», – зазначив прем’єр-міністр.

У свою чергу президент України підтвердив, що в розмові із главою уряду Канади питання миротворчої місії в Україні порушувалося. «Ми обговорили миротворчі операції з урахуванням унікального досвіду Канади, яка бере в них участь уже багато років», – наголосив Порошенко.

Раніше Порошенко висловив впевненість, що миротворча місія ООН на Донбасі розміститься на всій території і перегородить постачання військ і зброї бойовикам.

Як повідомлялося, Петро Порошенко перебуває із дводенним візитом у Канаді. В п’ятницю він провів зустріч із прем’єр-міністром Трюдо та привітав учасників збірної України на «Іграх Нескорених». На завтра ж у глави держави запланована ще низка дво- та багатосторонніх зустрічей і участь в офіційній церемонії відкриття Ігор.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.