Transparency International: Проти головного військового прокурора Матіоса відкрили дисциплінарне провадження

Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International отримало відповідне рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Transparency International: Проти головного військового прокурора Матіоса відкрили дисциплінарне провадження
15 Серпня 2017 22:53АТО,Головне,Політика,Статті,Україна

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів відкрила дисциплінарне провадження щодо головного військового прокурора Анатолія Матіоса. Про це повідомляє Український тиждень з посиланням на організацію Transparency International.

«Після того, як 25 травня 2017 року Головний військовий прокурор Анатолій Матіос на своїй персональній сторінці у Facebook розмістив у загальному доступі інформацію з використанням нецензурної лексики, ТІ Україна звернулася до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з дисциплінарною скаргою про неналежну поведінку Анатолія Матіоса. Адже це є порушенням вимог статті 16 Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що журналіст Олексій Бобровников 23 червня 2017 року публічно повідомив про те, що Матіос «пропонував йому $10 тис. за підготовку журналістського сюжету про висвітлення ходу розслідування у конкретному кримінальному провадженні у вигідному для себе світлі».

«Це є порушенням вимог статей 16, 21, 28 Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів», – наголосили в українському представництві міжнародної антикорупційної мережі Transparency International.

Нагадаємо, раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко надіслав до Ради прокурорів України сім матеріалів щодо звільнення з адміністративних посад двох заступників прокурорів областей та п’яти прокурорів місцевих прокуратур.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.