Трамп припустив, що відносини між США і Росією назавжди залишаться на низькому рівні

Держсекретар США Рекс Тіллерсон також цілком підтримує таку думку президента.

Трамп припустив, що відносини між США і Росією назавжди залишаться на низькому рівні
13 Квітня 2017 12:40Головне,Світ,Статті

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп не виключив, що відносини між США та Росією назавжди залишаться на низькому рівні. Про це повідомляє The Associated Press.

“Зараз ми взагалі не ладнаємо з Росією”, – сказав Трамп на спільній прес-конференції з генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом у Білому домі.

Агентство відзначає, що за підсумками нещоддавньої поїздки до Москви держсекретар США Рекс Тіллерсон також цілком підтримує думку президента.

У ході передвиборної гонки в 2016 році Трамп заявляв про готовність налагодити відносини з Росією і, зокрема, знайти спільну мову з російським лідером Володимиром Путіним.

Раніше президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп обговорив питання про можливість застосування нових антиросійських санкцій у зв’язку з ситуацією у Сирії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.