Трамп і Меркель відреагували на презентацію Путіним «суперзброї» РФ

Президент США Дональд Трамп і канцлер Німеччини Ангела Меркель відреагували на заяву президента РФ Володимира Путіна про розробку нової «суперзброї».

Трамп і Меркель відреагували на презентацію Путіним «суперзброї» РФ
2 Березня 2018 16:01Головне,Світ,Статті

Меркель і Трамп провели телефонні переговори, під час яких обговорили ситуацію в Сирії і заяву Путіна про розробку російським ВПК новітньої зброї. Про це пише НВ.

«Канцлер і президент стурбовані останніми заявами президента Росії Путіна про розвиток нових видів зброї і негативний вплив через це на міжнародний контроль над озброєннями», – цитує Reuters представника уряду ФРН Штеффена Зайберта.

1 березня президент Росії Путін оголосив про успішне випробування і взяття на озброєння авіаційної гіперзвукової зброї та випробування нової ракети з ядерним двигуном. На думку Путіна, тепер ПРО США не завадить новим російським ракетним системам.

Гіперзвуковий ракетний комплекс на базі МіГ-31 отримав назву Кинджал. Згідно із заявою російських військових, він може вражати цілі на дальності 2000 км. Комплекс поставлено на озброєння на аеродромах Південного військового округу з 1 грудня 2017 року.

Крилата ракета з ядерною енергетичною установкою тільки пройшла перші випробування і ще не отримала назву.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.