Трамп анонсував одне з найбільших військових нарощувань в історії США

Президент США Дональд Трамп заявив, що зробить запит на масивний бюджет для «одного знайбільших військових нарощувань в американській історії».

Трамп анонсував одне з найбільших військових нарощувань в історії США
25 Лютого 2017 22:23Головне,Світ,Статті

Проце він заявив на Конференції консервативних політичних дій (Conservative Political Action Conference), організації, яка надала Трампу першу платформу в боротьбі за президентське крісло, передає Європейська правда з посиланням на Reuters.

Він окреслив плани зі зміцнення американської армії, однак знову не навів конкретних деталей.

За словами Трампа, заплановані заходи мають на меті модернізацію збройних сил в наступальному і оборонному плані. За його словами, бун буде просити про «масивний оборонний бюджет», який зробить оборону країни «більшою, кращою і сильнішою як ніколи раніше».

«І, сподіваюся, нам ніколи не треба буде використовувати цю силу, але ніхто і не збирається зв’язуватися з нами. Ніхто. Це буде одне з найбільших військових нарощувань в американській історії» – заявив президент США.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп заявив що хоче збільшити ядерний арсенал США. Трамп вважає, що ‎Сполучені Штати «відстали у своїх ядерних можливостях».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.