Сина утримують у повному інформаційному вакуумі, – батько політв’язня Павла Гриба

Ані передачі, ані листи від рідних не надходять до незаконно ув'язненого у Росії Павла Гриба. Українського політв'язня утримують у інформаційному вакуумі.

Сина утримують у повному інформаційному вакуумі, – батько політв'язня Павла Гриба
9 Травня 2018 20:36Головне,Новини

Так вважає батько українського політв’язня Ігор Гриб, передає UATV.

Останній раз моя дружина бачила Павла, коли їздила на суд. Це було три тижні тому, і бачила вона його буквально 1,5 хвилини. Суддя, як це було у всіх попередніх випадках, зробив судове засідання закритим. Тому що, як вони кажуть, там можуть розглядатися якісь секретні моменти, – зазначив Ігор Гриб.

Батько політв’язня також додав, що сім’я не отримує об’єктивної інформації про стан здоров’я хлопця, а також до нього не пускають фактично нікого.

«Практично за всі 9 місяців тільки 3 рази допустили консулів і адвоката. На всі наші прохання та клопотання, щоби мама відвідала сина, отримували негативну відповідь. За увесь час йому від нас дійшов 1 лист, і ми від нього отримали 1 лист перед Новим роком. Ще дивом потрапив до нього лист від українця зі словами підтримки», – наголошує він.

Ігор Гриб переконаний, що таким чином його сина намагаються утримувати в інформаційному вакуумі та здійснювати на нього тиск.

Нагадаємо, 29 квітня у Росії продовжили термін тримання під вартою 19-річного українського політв’язня Павла Гриба. У СІЗО він пробуде до 4 липня.

Хто такий Павло Гриб?  Павло Гриб – український політв’язень, який зник у серпні 2017 року в Білорусі. За словами українця, його схопили невідомі на автостанції Гомеля, а потім переправили до Росії. Юнакові інкримінують тероризм. Мовляв, він планував підрив на шкільній лінійці в Сочі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.