Світоліна залишила US Open

Українська тенісистка Еліна Світоліна поступилася американці Медісон Кіз у 1/8 фіналу Відкритого чемпіонату США.

6 Вересня 2017 22:29Головне,Спорт,Статті

Стартовий сет залишився за Кіз, яка була сильнішою на тай-брейку, але потім перша ракетка України перевела гру у вирішальну партію, віддавши опонентці лише один гейм. Про це пише НВ.

У третьому сеті Світоліна була ближче до перемоги, коли вела з рахунком 4:2, але програла чотири гейми поспіль та закінчила боротьбу на турнірі.

Ця поразка завадила шансам українки стати першою ракеткою світу. Для цього спортсменці необхідно було потрапити до фіналу US Open. Вихід до 16-ки перших тенісисток – поки що найкращий результат у її кар’єрі на американській першості.

Світоліна вперше в кар’єрі вийшла до 1/8 фіналу Відкритого чемпіонату США з тенісу, обігравши в третьому раунді американку Шелбі Роджерс.

Раніше українка обіграла росіянку Євгенію Родіну в другому раунді US Open.