Світ давніх богів і яскравих снів на полотнах Войтека Сюдмака

Войтек Сюдмак родом з Польщі, але живе та працює в 1966 році на батьківщині хорошого вина, сиру та поцілунків - у Франції . Народився в 1942 році в невеликому, але старому місті Велюні в центрі Польщі. Згідно інформації в мережі, він вивчав секрети художньої майстерності в Академії мистецтв у Варшаві на Національній школі мистецтв у Франції. Войте - це псевдонім, справжнє ім'я митця Wojciech Kazimierz Siudmak.

Світ давніх богів і яскравих снів на полотнах Войтека Сюдмака
9 Жовтня 2017 14:38Головне,Мультимедіа

Войтек вважається одним з провідних представників фантастичного реалізму, який поєднує в собі сюрреалістичні баченні з натуралістичним мистецтвом, походить ще від Далі, Магрітта та Поля Дельвокса. Сам художник називає свій стильфантастичним гіперреалізмом. Про це пише Ukraine Art News.

войтек2

войтек

У роботах художника присутня неймовірна майстерність передачі ілюзії тривимірного простору, чутливість до світла та тіні, і можливість використати як лінійну, так і просторову перспективу. Його роботи знаходяться у всіх куточках світу та часто використовуються для реклами фільмів, театральних постановок та музеїв, ставши провідником повідомлень про престижні заходи, як Каннський чи Монреальський кінофестивалі.

войтек1

войтек3

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.