Сурков заговорив тезами підконтрольного йому Захарченка

Помічник президента РФ Владислав Сурков назвав головним в ініціативі ватажка бойовиків Олександра Захарченко створити «малоросію», бажання нібито боротися за цілісність України.

Сурков заговорив тезами підконтрольного йому Захарченка
19 Липня 2017 18:20Головне,Світ,Статті

Про це повідомив РИА Новости глава Центру політичної кон’юнктури Олексій Чеснаков, який брав участь в нараді з Сурковим.

При цьому, за словами Чеснакова, Сурков назвав пропоноване утворення «уявною державою Малоросія».

«Весь цей «хайп» з приводу уявного держави Малоросія в цілому корисний. Головне тут те, що Донбас воює не за відділення від України, а за її цілісність. За всю Україну, а не за її частина», – навів слова Суркова Чеснаков.

«Тобто, на Україні йде громадянська війна між людьми, які по-різному бачать майбутнє своєї країни», – повторив російську маніпуляцію Чеснаков, цитуючи Суркова.

«Частиною будь-якої війни є війна ідеологічна, в якій протиставляються слогани і утопії», – додав Чеснаков, цитуючи слова помічника президента.

«У Києва є евроутопія. Донецьк відповідає ідеєю «Малоросії». Розгорається широка внутриукраїнська дискусія, в якій видно рівень організації, аргументів і IQ сторін спору. Але тут вже, висловлюючись по-малороссийски: яка держава, такий і IQ (ці слова він сказав українською – УП)», – навів слова Суркова Чеснаков.

Сурков є ідеологом «руського міра» на території України. Він же є переговірником по Україні з представником США. Раніше це була Вікторія Нуланд.

Як відомо, ватажок ОРДО Олександр Захарченко запропонував замість України створити державу «Малоросію». В «документі», який він представляв, пропонується, щоб Донецьк був столицею освіти, а Київ збереже за собою статус історико-культурного центру. Прапором Малоросії стане прапор Богдана Хмельницького. А мови – «малоросійська» і російська.

Ватажки бойовиків ОРЛО відхрестилися від «Малоросії».

У свою чергу президент Порошенко заявив, що Захарченко – не політик, а маріонетка Кремля.

Німецький федеральний уряд засудив заяви ватажка Захарченка щодо «заснування Малоросії».

У Кремлі заявили, що не знали про ініціативу Захарченка створити «Малоросію».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.