За час голодування сина ніхто з української влади зі мною не зв’язувався, — мати Кольченка

Олександр Кольченко оголосив голодування 31 травня.

За час голодування сина ніхто з української влади зі мною не зв’язувався, — мати Кольченка
4 Червня 2018 12:02Головне,Новини

Відколи незаконно утримуваний у Росії українець Олександр Кольченко оголосив голодування, ніхто з представників української влади не зв’язався із його матір’ю Ларисою Кольченко, яка підтримує зв’язок із сином через адвоката.

Про це Лариса Кольченко розповіла в ефірі Громадського радіо. Вона додала також, що отримала телефонний дзвінок з погрозами від російської сторони, а саме від представника громадської наглядової ради Челябінської області Василя Катане. «1 червня мені подзвонив чоловік, що представився членом суспільно-наглядової ради Челябінської області. Він вимагав, щоб я вмовила Сашу припинити голодування, і просив не зустрічатися з адвокатом. Усе це зроблено для того, щоб Саша опинився в ізоляції, не відчував підтримки і відмовився від прийнятого рішення», — сказала Лариса Кольченко.

Вона додала, що не має зараз жодного зв’язку з сином, але припускає, що на нього також тисне адміністрація колонії з вимогою припинити голодування.  Читайте також: До Олександра Кольченка не пустили українського консула — МЗС Лариса Кольченко розповіла також, що адвокат, який зараз відвідує Олександра, не займається його захистом, а просто зустрічається з ув’язненим і передає інформацію.  «Адвокат відвідав його 31 травня. З його слів, Саша дуже схуд, але на здоров’я не скаржився. Раніше йому діагнозували дефіцит ваги, він лежав у лікарні. За чотири роки перебування в колонії у нього підірване здоров’я, і це голодування може завдати йому непоправної шкоди», — розповіла Лариса Кольченко.

Нагадаємо, український політв’язень, незаконно ув’язнений у Росії Олександр Кольченко оголосив голодування 31 травня. Його вимога — звільнити незаконно ув’язненого Олега Сенцова. Таким чином Кольченок вирішив підтримати Сенцова, який голодує від 14 травня, вимагаючи звільнити всіх українських політв’язнів, яких утримує російська влада.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.