Євросоюз вперше виділив гроші на боротьбу з російською пропагандою

Рада ЄС і Європарламент затвердили у четвер, 30 листопада, бюджет Євросоюзу на 2018 рік, і вперше в історії виділили гроші на боротьбу з російською пропагандою.

Євросоюз вперше виділив гроші на боротьбу з російською пропагандою
1 Грудня 2017 20:39Головне,Новини

Як повідомляє прес-служба ради, бюджет співтовариства на наступний рік передбачає трохи більше 160 млрд євро фінансових зобов’язань, що на 0,2% більше, ніж у 2017-му році, інформує ZN.ua.

«Бюджет ЄС на 2018 рік встановлено на рівні 160,1 млрд євро. Це на 0,2% більше порівняно з бюджетом ЄС 2017 року з урахуванням поправок останніх місяців», – сказано в повідомленні.

«Два головних пріоритети на 2018 фінансовий рік – рішення міграційної кризи та забезпечення безпеки. Також йде мова про збільшення інвестицій, економічне зростання, створення робочих місць у Європі», – заявили в ЄС.

Окремо у бюджеті, вперше в історії ЄС, 800 тис. євро будуть виділені на протидію російській дезінформації та пропаганді.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.