В Іраку прогриміли два вибухи, загинули щонайменше 35 людей

Автомобіль терористів атакував контрольно-пропускних пунктах.

В Іраку прогриміли два вибухи, загинули щонайменше 35 людей
20 Травня 2017 15:08Головне,Новини

Терористи-смертники скоїли вибухи на контрольно-пропускних пунктах в Багдаді та на півдні Іраку, в результаті чого загинули щонайменше 35 людей, десятки отримали поранення. Про це повідомляє Український тиждень з посиланням на AFP.

В Багдаді автомобіль терористів-смертників атакував контрольно-пропускний пункт в південному районі міста. В результаті вибуху загинули 24 особи і 20 отримали поранення. Силам безпеки вдалося вбити одного з нападників, але другий підірвав замінований автомобіль.

На півдні Іраку терорист-смертник підірвав замінований транспортний засіб на контрольно-пропускному пункті на околиці міста Басра, загинули 11 осіб і 30 поранені. Силам безпеки вдалося вбити другого терориста, який не встиг підірвати свій автомобіль.

Після терактів терористичне угруповання «Ісламська держава» взяло на себе відповідальність за напади.

Нагадаємо, 17 травня в Афганістані бойовики напали на будівлю державної телекомпанії в східній частині міста Джелалабад провінції Нангархар і влаштували перестрілку з силами безпеки країни.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.