Українця Євгена Панова в Криму засудили до 8 років колонії

Проросійський Верховний суд Криму засудив українця Євгенія Панова до 8 років колонії суворого режиму.

Українця Євгена Панова в Криму засудили до 8 років колонії
13 Липня 2018 18:27Головне,Новини

Перед цим його катували та силою «вибили» зізнання, передає Gazeta.ua.

Панова затримали разом із Захтеєм. Звинуватили у підготовці диверсій. Затриманих деякий час утримували у московському СІЗО в Лефортово, після – повернули до Криму. Юрій Панов заявив, що його неодноразово мордували й змусили підписати зізнання у злочинах.

«Били трубою залізною по голові, спині, ниркам, рукам, ногам, затягували наручники ззаду до оніміння рук. Підвішували за наручники: згинали мої ноги в колінах, застібали наручники попереду трохи нижче колін і вставляли під коліна залізну палицю. Після цього двоє чоловіків, взявшись з двох боків, піднімали цю палицю і мене, від чого я відчував нестерпний біль.

Під час тортур на мій статевий орган наділи хомут і затягували його до посиніння. Водночас запитували: «Кого ти приїхав підривати?» Я не міг відповісти на це питання, оскільки у мене не було такої мети, і я не розумів, чому вони так вважають. Потім вивели на вулицю і повідомили, що розстрілюватимуть. Я повірив, оскільки чув, як перезаряджають затвори зброї. Коли мішок ненадовго стягнули з голови, встиг розглянути двох чоловіків: на вигляд їм було по 35 років» – розповів Панов.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.