Україна домовилася з ОАЕ про спільне виробництво літаків Ан-132D

Державне підприємство Антонов уклало домовленості з партнерами з Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) щодо постачання складових, організацію коопераційного виробництва та навчання технічного персоналу для реалізації фінальної частини програми Ан-132.

Україна домовилася з ОАЕ про спільне виробництво літаків Ан-132D
21 Листопада 2017 12:33Головне,Новини

Про це йдеться в повідомленні прес-служби концерну Укроборонпром (в склад якого входить Антонов) щодо підсумків міжнародної виставки Dubai Airshow 2017, пише НВ.

Ан-132D є  першим літаком Антонова без російських комплектуючих.

Наступним літаком, який буде створений у тісній міжнародній кооперації, стане модернізований Ан-70 – завдяки досягнутим під час виставки домовленостям він отримає нову авіоніку та позбавиться російських деталей.

«Про відповідну готовність взяти участь у модернізації літака заявили компанії з Королівства Саудівської Аравії, Об’єднаних Арабських Еміратів та Туреччини», – повідомили в Укроборонпромі.

Раніше стало відомо про те, що американці вирішили інвестувати $ 150 млн у виробництво Ан-74 в Україні. Інвестором виступила компанія Oriole Capital Group.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.