У львівській школі учні збирають підписи за ліквідацію третьої стоматологічної клініки

Адміністрація львівської загальноосвітньої школи №40 змушує педагогів підписувати документ за ліквідацію третьої міської стоматологічної поліклініки. Про це редакції Прометея повідомив співробітник школи, який побажав залишитися невідомим.

У львівській школі учні збирають підписи за ліквідацію третьої стоматологічної клініки
9 Лютого 2017 13:13Головне,Новини

За словами працівника школи, вчителям «настійно рекомендували» поставити свої підписи під документом про закриття поліклініки у зв’язку з «недоцільністю» її роботи.
«Школярам роздали роздрук документа, і вони ходили по вчителях, збирали підписи. Хтось підписує, хтось під різними приводами намагається не залишати свій підпис. Але ви ж розумієте, вчителі люди підневільні, і це зробити важко », – повідомляє джерело.
Нагадуємо, місцева влада Львова планує перевести на комерційні рейки всі чотири бюджетні стоматологічні клініки міста. Медики вважають, що таким чином влада хоче ліквідувати бюджетну стоматологію і звільнити ринок для приватних мед-кабінетів.

Денис Мацола, спеціально для Прометея.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.