Трамп розповів про найближчі плани: стіна на кордоні з Мексикою та депортації

Обраний президентом США міліардер-республіканець Дональд Трамп розповів, як виконуватиме свої обіцянки щодо будівництва стіни на кордоні з Мексикою та депортації нелегальних мігрантів.

Трамп розповів про найближчі плани: стіна на кордоні з Мексикою та депортації
14 Листопада 2016 8:46Головне,Новини

Про це він заявив у своєму виступі в передачі 60 Minutes на каналі CBS у неділю, передає DW.

«Люди, які є злочинцями, мають історію злочинів, є членами банд, наркодилерами, їх може бути два мільйони, навіть три мільйони, – ми вивеземо їх з країни або ми їх ув’язнимо», – заявив Трамп.

Новообраний 45-ий президент США уточнив, що у його майбутньому проекті стіни на кордоні з Мексикою не скрізь використовуватиметься цегла та інші схожі матеріали. «Подекуди може бути сітчаста огорожа», – сказав Трамп. Однак запевнив, що в інших місцях буде повноцінна стіна.

Як повідомлялося, в ході своєї передвиборчої кампанії Трамп обіцяв боротися з нелегальною міграцією. Зокрема, він обіцяв, що у разі перемоги на виборах його першим пріоритетом буде депортація з країни тисяч нелегальних мігрантів, які вчинили злочини. Серед інших обіцянок було спорудження стіни на кордоні з Мексикою. На думку Трампа, боротьба з нелегальними мігрантами позитивно відобразиться на ринку праці США.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.