Терористи обстріляли рятувальників, які гасили пожежу в селі на Луганщині

З боку позицій бойовиків розповсюдилося загоряння сухої трави, через що у небезпеці опинилося ціле село на Луганщині.

Терористи обстріляли рятувальників, які гасили пожежу в селі на Луганщині
8 Серпня 2017 22:55Головне,Новини

Проросійські терористи «ЛНР» обстріляли пожежний розрахунок, який гасив пожежу в селі Новоолександрівка неподалік від міста Попасна Луганської області. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО, пише Главком.

Пожежа почалася близько 10:00 у вівторок, 7 серпня. З боку позицій бойовиків розповсюдилося загоряння сухої трави, яке почало швидко поширюватися в напрямку житлових та господарських будівель. Через зміну напрямку вітру пожежа охопила велику площу, під загрозою опинилося все село.

Слід зазначити, що під час гасіння пожежі в районі вулиці Садової близько 13:00 терористи відкрили неприцільний вогонь з крупнокаліберних кулеметів, а їхні снайпери здійснили кілька пострілів у напрямку місця, де працювали пожежний розрахунок та мобільна резервна група.

Впоратися з пожежею вдалося близько 18:00. Ніхто з місцевих мешканців не постраждав, житлові та господарські будівлі також вдалося захистити від вогню.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.