Сирійська авіація здійснила авіаудари у Східній Гуті попри перемир’я

У Сирії на наступний день після оголошення військами Башара Асада перемир'я у Східній Гуті авіація здійснила шість авіаударів по контрольованим повстанцями містах, повідомляють правозахисники.

Сирійська авіація здійснила авіаудари у Східній Гуті попри перемир'я
23 Липня 2017 18:39Головне,Новини

Літаки військ сирійського президента Башара Асада у неділю, 23 липня, здійснили авіаудари у Східній Гуті – місцевості на схід від столиці країни Дамаска. Загалом було завдано шість авіаударів по містах Дума та Айн Терма. Про це повідомив Сирійський центр з моніторингу за дотриманням прав людини, пише DW.

Атаки були здійснені попри те, що з 12:00 суботи у Східній Гуті урядові війська оголосили перемир’я. У міноборони Росії також заявили про створення зони деескалації «Східна Гута». У центрі моніторингу додали, що на підконтрольних повстанцям територіях Східної Гути в суботу було здебільшого тихо.

Нагадаємо, Росія, Туреччина та Іран на переговорах в Астані у травні домовилися створити в Сирії чотири зони деескалації. Ці зони мають охопити райони, що перебувають під контролем різноманітних груп повстанців у Східній Гуті, провінціях Ідліб та Хомс, а також на півдні країни. Над зонами деескалації планувалося заборонити польоти літаків.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.