Смерть трьох жінок під машиною священника на Закарпатті зняла камера спостереження

Панотця ретельно перевіряють на вміст алкоголю в крові.

Смерть трьох жінок під машиною священника на Закарпатті зняла камера спостереження
22 Жовтня 2016 8:26Головне,Новини

78-річний священик збив машиною трьох жінок на Закарпатті. Удар був такої сили, що жертв розірвало на частини, йдеться в сюжеті ТСН.

Трагедія сталася на трасі Виноградів – Берегове. По ній увечері з богослужіння поверталися додому три жінки. Оскільки на дорозі немає тротуарів, вони вийшли на трасу. І саме в цей час трасою летіло Audi. Момент ДТП зафільмувала камера спостереження. Удар був такої сили, що жінки загинули на місці трагедії. «Наїхав, убив їх моментально. Усі черева розтрощені. Рука зломлена. Одна рука у неї. А в тої все покалічено», – розповіла жителька с. Підвиноградів Марія Гвоздьова.

У сільській церкві трагедією приголомшені. Кажуть, після служби всі розійшлися по домівках. Три жінки пішли окремо, бо були сусідками, товаришували та часто разом читали псалтир. До осель не дійшли якихось півсотні метрів.

На місці ДТП алкотестер виявив у винуватця аварії 0,2 проміле алкоголю. Це верхня гранично допустима межа для водіїв. Аби отримати точні показники, у священика взяли на дослідження кров. Результати аналізу, а з ними і визнання чи спростування стану сп’яніння, стануть відомі пізніше. Наразі панотця затримали і вирішують питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Загиблих жінок ховатимуть у суботу.

 

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.