Шахтарі погрожують перекривати дороги на Львівщині 

Шахтарі Червонограда погрожують проводити акції протесту у формі перекриття доріг – траси Львів – Рава-Руська та дороги на Добротвірську ТЕС. Також анонсують пікетування Львівської ОДА.

Шахтарі погрожують перекривати дороги на Львівщині
7 Лютого 2018 13:40Головне,Новини

Про це йдеться у зверненні Регіонального об’єднання незалежної профспілки гірників України м. Червонограда до Прем’єр-міністра та голови ЛОДА, яке оприлюднив у Фейсбуці голова профспілки Віталій Оніжук. Про це пише ZIK. Шахтарі вимагають невідкладного втручання влади у вирішення проблем «Львіввугілля». Зазначається, що рада директорів РО НПГУ м. Червонограда стурбована тим, як виплачується заробітна плата 2017 року.

«Також, хочеться вкотре нагадати про ситуацію, пов’язану з відвантаженням вугільної продукції ДП «Львіввутілля» на електростанції, а саме:

ПАТ «ДТЕК Західенерго» не погоджує жодного вагону на відвантаження вугільної продукції, не зважаючи на домовленість.

З 01.02.2018 р ДП «Держвуглепостач» повідомив ВП «Вуглезбут» про припинення відвантаження вугілля на ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА».

Неналежна подача вагонів для відвантаження вугілля на Трипільську ТЕС. Відсутність порожніх вагонів під завантаження призводить до зриву забезпечення вугільною продукцією ТЕС, зростання залишків на складах, що негативно впливає на якість вугільної продукції», – сказано у листі-зверненні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.