Шахтарі перекрили трасу Львів – Рава-Руська (фото)

Протестувальники пропускають по декілька автівок кожні 15 хвилин.

Шахтарі перекрили трасу Львів – Рава-Руська (фото)
3 Липня 2018 16:36Головне,Новини

Сьогодні, 3 липня, біля села Воля-Висоцька близько 50 осіб перекрили міжнародну трасу (М-09) сполученням Львів – Рава-Руська. Про це повідомили у Патрульній поліції Львівської області, передає ІА Дивись.info.

«Група громадян Регіонального Об’єднання незалежної профспілки гірників України проводить акцію-протесту, з вимогою виплати заборгованої заробітньої плати, з можливим тимчасовим обмеженням руху автотранспорту на вищевказаній автодорозі. Орієнтовна кількість учасників заходу близько 50 осіб», – повідомили у Патрульній поліції Львівської області.

Шахтарі перекрили трасу Львів – Рава-Руська (фото)

Патрульні вживають заходів щодо забезпечення публічного порядку та безпеки руху пішоходів і транспортних засобів під час проведення акції

Також зазначається, що на місце прибув перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

Додамо, що вчора, 2 липня, на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти від реалізації вугільної продукції у сумі 40 мільйонів гривень. Весь фінансовий ресурс скерували на виплату заробітної плати гірникам. Відтак, гірникам вже виплатили 64 % зарплати за травень.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.